Προηγούμενη σελίδα                                                            Αρχική σελίδα

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Στο σχολείο μας έντονη είναι η παρουσία του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

Το Δ.Σ. αποτελείται από τους:

1. Μανώλη Αγγελική             (Πρόεδρος)

2. Ασημακοπούλου Μαρία    (Αντιπρόεδρος)

3. Τασιοπούλου Ελένη           (Γραμματέας)

4. Καραβέλη Ηλιάνα              (Ταμίας)

5. Ντάτση Μαρία                   (Κοσμήτορας)

6. Διαπούλη Σταματία           (Μέλος)

7. Ευαγγελινού Αγγελική        (Μέλος)

Η Εξελεγκτική Επιτροπή απαρτίζεται από τους:

1. Μακράκη Χρυσούλα

2. Λυμπεροπούλου Κατερίνα

3. Ασημένιου Βικτωρία

Στην Ένωση γονέων συμμετέχουν οι:

1. Ασημακοπούλου Μαρία

2. Μπέλεσης Ιωάννης

3. Διαπούλη Σταματία

Ο Σύλλογος βρίσκεται συνεχώς στο πλευρό του σχολείου και συμβάλλει με τα μέσα που διαθέτει (οικονομικά και ηθικά) στην καλύτερη λειτουργία του σχολείου.

Προηγούμενη σελίδα                                                     Αρχική σελίδα